TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 22. listopada Sv. Ivan Pavao II.
19.00 MISA na Lenišću za I. † Katarinu i Stjepana Gazdeka, Ivana i Katarinu Gazdek II. † Lovru i Mariju Bračko

UTORAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
19.00 MISA na Lenišću za † roditelje Greić
19.00 MISA u bolnici: za † Maju Galinović Paligač
19.45 SUSRET HKDMST I HKLD U BOLNICI

SRIJEDA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
19.00 MISA na Lenišću za I. † Eduarda Perušića II. na nakanu
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA
19.45 MISIJSKA ZAJEDNICA
20.30 MJESECNA DUHOVNA OBNOVA HZBS

ČETVRTAK 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Stjepana Jembreka II. † iz obitelji Vorkapić i Kovačić
19.45 PROBA ZBORA

PETAK 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za I. † Luku Markotića, Marka i vlč . Božu, duše u čistilištu, mir i blagoslov u obitelji II. nakana za nerođene i sve potrebe molitelja inicijative 40 DZŽ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
20.30 UDRUGA BETLEHEM

SUOTA 27. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † NADICU ZAGORŠĆAK I ALEKSANDRa GRČIĆA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.30 KRST: Filip Erega
17.00 do 19.00 SUSRET MLADIH I ČLANOVA KRUGOVA GOSPE TRIPUT DIVNE KRALJICE MISA EUHARISTIJSKO KLANJANJE SA SLAVLJEM SAVEZA

NEDJELJA 28. listopada
8.00 MISA na Lenišću za † Matiju Mihaca (god.), Josipa i Franju Lončareka
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Završio đakonski praktikum našeg đakona Nikice Posavi PDF Ispis E-mail
Nedjelja, 03 Lipanj 2018 22:49

Ove godine u našoj je Župi, na đakonskom praktikumu, boravio vlč. Nikica Posavi, rodom iz župe Ivanec.
Više...
 
Svetkovina Tijelova proslavljena u zajedništvu triju župa PDF Ispis E-mail
Subota, 02 Lipanj 2018 11:15

31. svibnja 2018. godine, svečano je proslavljena svetkovina Presvetog Tijela i Krvi Kristove u našem Gradu.

Više...
 
Hodočašće u Ludbreg PDF Ispis E-mail
Utorak, 10 Travanj 2018 09:20

Više...
 
Svečano župno klečanje PDF Ispis E-mail
Subota, 02 Lipanj 2018 14:02
Svakoga dana u godini, jedna župa u biskupiji, ugošćuje Isusa, koji biva izložen u Presvetom Oltarskom Sakramentu, čitav dan.
Više...
 
Proslava prve pričesti u našoj župi 2018 godine PDF Ispis E-mail
Srijeda, 30 Svibanj 2018 12:26

Svečani i radosni dan u našoj župi bio je 20. svibnja 2018. godine, kada je k stolu Gospodnjem pristupilo pedeset i jedno dijete.

Više...
 
Stepinčevo 2018 PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 09 Travanj 2018 13:57
Blagdan župnog zaštitnika svakako je najradosniji dan za čitavu župnu zajednicu. Tako se i naša župa za taj veliki župni događaj pripremala devetnicom od 1. do 9. veljače 2018.
Više...
 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 1 od 164

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.