TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. siječnja
7.00 MISA † Josip, Nenad i Katarina Balaško
19.00 MISA za blagoslov obitelji i prijatelja

UTORAK 19. siječnja
7.00 MISA † Matija Galinec
19.00 MISA Mijo Peroš i pok. svećenici Vž. biskupije

SRIJEDA 20.siječnja Sv. Fabijan; Sv. Sebastijan
7.00 MISA † Stanko i Ruža Grčić
19.00 MISA † Marko Kelava

ČETVRTAK 21. siječnja Sv. Agneza
7.00 MISA † Jela Rumora
19.00 MISA † Dražena Jančevec i ob. Jagušić

PETAK 22. siječnja Sv. Vinko
7.00 MISA u zahvalu Bogu I BDM
19.00 MISA † Ivan Hunjadi i Ljuba Mustafić; ob. Ljubić
19.45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. siječnja
7.00 MISA na nakanu za blagoslovljenu trudnoću
19.00 MISA (nedjeljna) † Josip Tomaz

NEDELJA 24. siječnja 3. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † Valent Ledinski
9.30 MISA na Lenišću đačka † Ivo Agatić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO
KRST: Luka Ciglarić



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Križni put po župi PDF Ispis E-mail
Cetvrtak, 11 Travanj 2019 00:40
11. put za redom organizira se već tradicionalni korizmeni križni put po župi koji se održava na blagdan Cvijetnice.
Više...
 
Prvi petak PDF Ispis E-mail
Cetvrtak, 04 Travanj 2019 15:21

 
Dan za nerođene u župi PDF Ispis E-mail
Subota, 23 Oujak 2019 11:58

U sklopu dana za nerođene u našoj župi organiziran su križni put, sveta Misa i cjelonoćno klanjanje.

Više...
 
Hodočašće u Malu Suboticu PDF Ispis E-mail
Srijeda, 10 Travanj 2019 20:51

31.03.2019. naša župa bila je na prvom službenom hodočašću u Malu Suboticu.

Više...
 
hodočašće u Fatimu PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 01 Travanj 2019 07:05

Župa baženog Alojzija Stepinca Koprivnica organizira hodočašće u Fatimu:

Više...
 
Korizma u župi PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 11 Oujak 2019 16:56

 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 4 od 170

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.