TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Svetkovina Tijelova proslavljena u zajedništvu triju župa PDF Ispis E-mail
Subota, 02 Lipanj 2018 11:15

31. svibnja 2018. godine, svečano je proslavljena svetkovina Presvetog Tijela i Krvi Kristove u našem Gradu.

Više...
 
Hodočašće u Ludbreg PDF Ispis E-mail
Utorak, 10 Travanj 2018 09:20

Više...
 
Događaji u našoj župi PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 09 Travanj 2018 13:44
U razdoblju od 6. siječnja do 25. ožujka 2018. bilo je mnogih lijepih, radosnih i blagoslovljenih trenutaka i događaja. Ovdje izdvajamo najvažnije:
Više...
 
Proslava prve pričesti u našoj župi 2018 godine PDF Ispis E-mail
Srijeda, 30 Svibanj 2018 12:26

Svečani i radosni dan u našoj župi bio je 20. svibnja 2018. godine, kada je k stolu Gospodnjem pristupilo pedeset i jedno dijete.

Više...
 
Stepinčevo 2018 PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 09 Travanj 2018 13:57
Blagdan župnog zaštitnika svakako je najradosniji dan za čitavu župnu zajednicu. Tako se i naša župa za taj veliki župni događaj pripremala devetnicom od 1. do 9. veljače 2018.
Više...
 
Krštenje Helene Jeličić PDF Ispis E-mail
Srijeda, 10 Sijecanj 2018 10:08

Dana 6. siječnja 2018. unutar misnog slavlja u 11 sati krštena je Helena Jeličić.
Više...
 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 5 od 168

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.