TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Holywin – „POBJEDA SVETIH“ PDF Ispis E-mail
Petak, 10 Studeni 2017 16:15
Ured za pastoral mladih Varaždinske biskupije, već četvrtu godinu zaredom, organizirao je 31. listopada o.g. „Holywin“ – molitveno bdijenje uoči svetkovine Svih Svetih na kojem su sudjelovali i mladi iz naše župe.

Više...
 
Misijska nedjelja u župi PDF Ispis E-mail
Petak, 27 Listopad 2017 15:07
Povodom Svjetskog dana misija koji se obilježava 22.10.2017. u župi je organizirana priprema kroz prethodni tjedan, a posebno svečano proslavljena je Misijska nedjelja.

 

Više...
 
Nedjelja zahvale za Božja dobročinstva PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 23 Listopad 2017 13:55
27. nedjelja kroz godinu, 8. listopada 2017., obilježena je kao nedjelja zahvale za Božja dobročinstva.

 

Više...
 
Misijska nedjelja u Herešinu PDF Ispis E-mail
Petak, 27 Listopad 2017 18:51
U nedjelju 22.listopada, u našoj župi obilježili smo Misijsku nedjelju, a na poseban svečan način spomenuli smo se potrebitih i onih koji šire riječ Kristovu i na svečajoj Misu u našoj župnoj filijali u Herešinu.

 

Više...
 
Naša župa dobila novog đakona PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 23 Listopad 2017 13:56
Dekretom varaždinskog biskupa Josipa Mrzljaka, novozaređeni đakon gosp. Nikica Posavi, iz Ivanca, došao je na đakonski praktikum u našu župu.

 

Više...
 
Naša Župa hodočastila Majci Božjoj Bistričkoj PDF Ispis E-mail
Nedjelja, 22 Listopad 2017 13:10
Već tradicionalno, kako i svake godine, 30. rujna 2017., naša je Župa hodočastila u Nacionalno svetište Majke Božje Bistričke..

 

Više...
 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 8 od 166

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.