TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MATO, ANDRIJA I MARIJA PETI 2. † STANKO I RUŽICA GRČIĆ

UTORAK 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIZELA ČESI 2. U ZAHVALU

SRIJEDA 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ 2. † JOSIP BUKOVSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II.
19.00 MISA na Lenišću 1. † STJEPAN I MIRJANA JEMBREK 2. † MIRICA ČUKUNAJ
19.45 Proba zbora

PETAK 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT
19.00 MISA na Lenišću
1. ZA ŽIVOT 2. U ZAHVALU
19.45 TRIBINA: ISCJEJENJE OČEVA SRCA

SUBOTA 24. listopada Sv. Antun Marija Claret
16.00 KRST: MIA STIPIĆ
17.00 MISA I VJENČANJE: SALAJ – SOKOLENKO
KRST: EVA SALAJ
19.00 MISA na Lenišću 1. † MIJO I RUŽA; OB. KNEŽEVIĆ
2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 SUSRET MLADIH

NEDJELJA 25. listopada 30. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † MATIJA MIHAC; ROD. FRANJO I JOSIP LONČAREK; ANA I ANDRIJA MIHAC
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka, 1. ZA OZDRAVLJENJE SESTRIČNE VESNE
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Krštenje Helene Jeličić PDF Ispis E-mail
Srijeda, 10 Sijecanj 2018 10:08

Dana 6. siječnja 2018. unutar misnog slavlja u 11 sati krštena je Helena Jeličić.
Više...
 
Krštenje Mile Urbančić PDF Ispis E-mail
Srijeda, 10 Sijecanj 2018 10:05

Dana 23. prosinca 2017. u 11 sati krštena je Mila Urbančić.
Više...
 
Istina o Istanbulskoj konvenciji PDF Ispis E-mail
Cetvrtak, 14 Prosinac 2017 19:57
U nedjelju, 10. prosinca 2017., iza svake svete Mise prikazana je prezentacija "Istina o istanbulskoj konvenciji" kojom se htjelo upoznati župljane s tom konvencijom i što se zapravo želi njome postići.
Više...
 
Krštenje Lucije Vargović i Mateja Perloga PDF Ispis E-mail
Srijeda, 10 Sijecanj 2018 10:06

Dana 30. prosinca 2017. u 16 sati kršteni su Lucija Vargović i Matej Perlog.
Više...
 
Krštenje Adama Posnjaka PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 18 Prosinac 2017 18:14

Dana 16. prosinca 2017. u 11 sati kršten je Adam Posnjak.
Više...
 
Sveti Nikola PDF Ispis E-mail
Cetvrtak, 14 Prosinac 2017 19:48
Iza nedjeljnog misnog slavlja, 10. prosinca 2017., u našu župu stigao je sv. Nikola!
Više...
 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 8 od 170

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.