TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Župni suradnici
Srijeda, 14 Rujan 2011 12:37

KOORDINACIJSKO VIJEĆE ŽUPE 

 

Nikola Domanovac, koordinator Koordinacijskog vijeća

099/2299240

 

Ana Canjuga, tajnica župe

mob: 098/955 88 55

 

Petra Vargović, duhovna asistentica za pastoral odraslih i 

mob:  098/9125702

 

Ivan Jembrek, koordinator Pastoralnog vijeća

mob:  099/405 7134

  

 

 

 

Danijela i Alan Vorkapić, koordinatori Obiteljske zajednice

mob: 091 542 3600 (Danijela)

 

 

Marina i Stanko Kokša, Koordinatori Bračne zajednice

mob:  Marina (098/137-3101) i Stanko (098/900-3202)

 

 

Irena i Miroslav Koštarić, Koordinatori pastorala zaručništva

mob: Irena (098/641708) 

 

Jagušić Zdenka, koordinatorica Liturgijske grupe odraslih

mob: 098/942 0455

 

Mirela Globlek - Moderatorica liturgijskih skupina Župe i koordinatorica obiteljske zajednice djece i mladih

mob: 098/905 7840

Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript  

 

 

Ivanka Lukač, koordinatorica molitvene zajednice za odrasle

mob: 099/788 1180

 

Krešo Blažek, koordinator za kulturu i umjetnost

mob: 098/305 186

 

Stjepan Cikač, urednik liturgijskog listića župe

mob: 098/93 42 138

 

Davorka Kovač, koordinatorica knjižare i misijske zajednice "o. Anto Gabrić"

mob: 7 098 285 686

 

Josip Kičinbaći, zvonar župe i domar Pastoralnog centra

tel: 048/641472

 

 

Davorin Tišljarić, administrator župne web stranice

 mob: 099/268 9945

 

 

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.