TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Mariju i Mirana Horvata
19.45 koordinacijsko vijeće

UT 14. studenoga Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA u bolnici za † Marijana Škorjanca
19.30 misijska ZAJEDNICA

SR 15. studenoga Sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez
20.00 ZAJEDNICA BRAČNIH SUSRETA

ČE 16. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Marijana Juričića
11.00 Župa sv. Antuna, Koprivnica - godišnje župno klanjanje

PE 17. studenoga Sv. Elizabeta Ugarska
19.00 MISA na Lenišću za † Josipa Panića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 18. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za † iz obitelji Ljubić: Mariju i Vladimira
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 SLUŽBA RIJEČI O DANU PADA VUKOVARA

NE 19. studenoga 33. kroz g.
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru Špoljarić
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE : Leona Krstitović



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Župni suradnici
Srijeda, 14 Rujan 2011 12:37

KOORDINACIJSKO VIJEĆE ŽUPE 

 

Marija i Nikola Domanovac, koordinatori Koordinacijskog vijeća i voditelji dječje folklorne skupine Lojzeki

mob: Marija (099/2440821); Nikola (099/2299240)

 

Ana Canjuga, tajnica župe

mob: 098/955 88 55

 

Petra Vargović, duhovna asistentica za pastoral odraslih i 

mob:  098/9125702

 

Ivan Jembrek, koordinator Pastoralnog vijeća

mob:  099/405 7134

  

 

Mateja Potroško - Duhovna asistentica za koordinaciju pastoralnih suradnika; Moderatorica priprave i formacije novih animatora

mob: 091/112 6136

Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript  

 

 

 Diana Hunjadi - Duhovna asistentica za pastoral mladih; Moderatorica duhovne formacije koordinatora i animatora Župe te Koordinatorica zbora mladih "Stepinčeva mladež"

mob: 098/185 4840

Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

 

 Anja Novak - Duhovna asistentica za pastoral djece; Moderatorica duhovne i vjerske formacije krizmanika i srednjoškolaca

mob: 098/726 243

Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

Mihaela Petersdorfer, vjeroučiteljica i voditeljica župnog zbora "Alojzijevci"

mob: 098/193 9094

 

Marina i Marijan Ljubić, voditelji Mostova

mob: Marina (098/938 7811) 

 

Danijela i Alan Vorkapić, koordinatori Obiteljske zajednice

mob: 091 542 3600 (Danijela)

 

 

Marina i Stanko Kokša, Koordinatori Bračne zajednice

mob:  Marina (098/137-3101) i Stanko (098/900-3202)

 

 

Irena i Miroslav Koštarić, Koordinatori pastorala zaručništva

mob: Irena (098/641708) 

 

Jagušić Zdenka, koordinatorica Liturgijske grupe odraslih

mob: 098/942 0455

 

Mirela Globlek - Moderatorica liturgijskih skupina Župe i koordinatorica obiteljske zajednice djece i mladih

mob: 098/905 7840

Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript  

 

 

Karla Potroško - Koordinatorica krizmanika i animator srednjoškolske zajednice

mob: 098/942 8483 

Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

 

Dora Ormuš, Koordinatorica zajednice srednjoškolaca i animator skupine krizmanika 

mob:  099/912 1128

 

Ivanka Lukač, koordinatorica molitvene zajednice za odrasle

mob: 099/788 1180

 

Krešo Blažek, koordinator za kulturu i umjetnost

mob: 098/305 186

 

Stjepan Cikač, urednik liturgijskog listića župe

mob: 098/93 42 138

 

Davorka Kovač, koordinatorica knjižare i misijske zajednice "o. Anto Gabrić"

mob: 7 098 285 686

 

Josip Kičinbaći, zvonar župe i domar Pastoralnog centra

tel: 048/641472

 

 

Davorin Tišljarić, administrator župne web stranice

 mob: 099/268 9945

 

 

 

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.