TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Dom umirovljenika hodočastio na Mariju Bistricu
Petak, 30 Rujan 2011 22:03

 

К тому же качество ткани тончайшее неотбеленное " " льняное полотно " " показывало, что юноша скорее заботился об изысканности туалета, чем о " " его практичности.

удивился Джонни и на всякий случай втянул " " голову в плечи, понимая, что за такие вопросы полагается бить.

Но " " что прошло никак не меньше " " часа, я мог заключить по величине огарка.

Если честно, у меня озноб побежал по " " коже.

Пыль, приставшая к " " его густым кудрям, не смогла скрыть их блеск и " " красоту.

Те припасы, которые плавали на воде, были подхвачены либо акулами, либо другими " " прожорливыми хищниками океана.

 

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.