TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Nedjeljna propovijed - 7. nedjelja kroz godinu B
Utorak, 21 Veljaca 2012 10:12
Nedjeljna propovijed (pdf) - 7. NEDJELJA KROZ GODINU - B - 19. veljača 2012.

Тут же было решено пригласить толпящихся снаружи охранников, "пришвин скачать рассказы"чтобы они "алиса неба славян скачать"выдворили Римо из зала.

каждая минута, которую проводили мы с ним вот "дэир книг скачать"так, каждая минута, которую мы продержимся, отражая приближающуюся "Чертежи дачных беседок"атаку это минута, выигранная Джинни.

Для вас это более, чем жизненно важно.

Вид их, столь близких "мультик друзья ангелов скачать"и вместе с тем "в такси скачать в такси"столь неуловимых, был для нее, должно быть, невыносимо соблазнителен.

Этот выскочка разревелся, "Музыка для будильника на телефон скачать бесплатно"а мы двинулись дальше.

Иной раз ему казалось, что он, истыканный "уголовно процессуальный кодекс скачать"иголками из-под капельниц, обмотанный проводами "программа для взлома wifi паролей скачать"и с пластиковыми трубками в носу, лежит где-нибудь в "скачать книгу бориса акунина"Бурденко, в военном госпитале на Яузе, лежит и бредит.

 

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.