TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Donacija knjiga HKLD-u dr. Milivoja Kovačića
Ponedjeljak, 28 Svibanj 2012 14:09

Uvaženi koprivnički umirovljeni liječnik, publicist i humanist dr. Milivoj Kovačić, jedan je od osnivača HKLD-a te prvi i počasni predsjednik koprivničke podružnice. Uz brojna priznanja i nagrade koje je tijekom života primio, 2005. godine izabran je za začasnog člana Hrvatskog liječničkog zbora, a 2011. g. povodom 20 godina osnutka HKLD-a dobitnik je visokog priznanja - Povelje Društva.

Unatoč devetoj deceniji života još uvijek je vrlo angažiran, najveći dio vremena posvećuje pisanju i sređivanju obilne autorske građe.

Dr. M. Kovačić plodan je publicist – objavio je brojne priloge iz područja zdravstva, planinarstva, Crvenog križa i života znamenitih osoba podravskog kraja – osobito crkvenih velikodostojnika. Autor je sedam naslova: Stazama dobrote – monografija Gradskog društva Crvenog križa Koprivnica, Dr. Alojzije Stepinac u Koprivnici i podravskim župama, Stjepan Pavunić – vrbovečki i koprivnički župnik, Mihovil Kolarić – svećenik u Koprivnici, Časne sestre Družbe Kćeri Božje ljubavi u Podravini, Apatovačko vrelo i HPD "BILO" u Koprivnici. U četiri knjige: Prim.dr. Ivo Glavan, Bedenik iz Koprivnice, Dr. Niko Selak – Život i djelo i Akademik Teodor Varićak, dr. Milivoj Kovačić jedan je od autora.

Primjerak svake od svojih knjiga s posvetom dr. Kovačić poklonio je knjižnici HKLD-a. Donaciju je primio i na njoj zahvalio glavni tajnik dr. Ivan Ćelić.

Dražen Sačer, dr.med.

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.