TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 29. lipnja, SV. Petar i Pavao
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Petar Štimac 2. na nakanu
zaštitnik župe Peteranec

UTORAK 30. lipnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. za duše u čistilištu 2. † Dragutin Kelemen

SRIJEDA 1. srpnja
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Draga Celiščak 2. † Đuro i Rozalija Globan

ČETVRTAK 2. srpnja, prvi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Andrija i Sofija Sulimanec 2. (slobodna nakana)
19:45 ispovijed prvopričesnika, roditelja, kumova i članova obitelji

PETAK 3. srpnja sv. Toma, apostol, drugi dan trodnevnice uoči prve svete pričesti
pobožnost bl. Alojziju Stepincu - nakana za duhovnu i materijalnu obnovu naše župe
19:00 SV. MISA, Pastoralni 1. † Slavko Sever 2. (slobodna nakana)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta prvopričesnika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 4. srpnja treći dan trodnevnice uoči prve sv. pričesti
prvopričesnička posveta bezgrešnom srcu Marijnu
18:30 krunica i posveta prvopričesnika i njihovih obitelji presvetom srcu Marijinom
19.00 SV. MISA, Pastoralni 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDJELJA 5. srpnja 14. kroz godinu
7:30 SV. MISA, Pastoralni 1. † Danica i Mirko Lončar
8:00 SV. MISA, Herešin
9:15 krst: Josip Lovrenčić
10:00 SV. MISA, Pastoralni, prva sveta pričest – PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Treća nedjelja Došašća u znaku predstavljanja kandidata za Krizmu i Betlehemskog svjetla
Utorak, 08 Sijecanj 2013 13:24

Cijelo došašće nam je bilo u župi u znaku intenzivne priprave za Isusov rođendan. Uoči svake nedjelje došašća smo imali obiteljsko zajedništvo na određene teme koje nam je župnik pripremao, a sastojale su se od planiranja došašća pa do vježbanja u izvršavanju zadanih si zadataka u došašću.

Bilo je zanimljivo primijetiti kako svi odgovorno i savjesno prilaze vremenu došašća kako bi se što bolje pripravili za Božić. To isto su pratile i katehetske skupine naše skupine kroz župnu katehezu. Tako smo na treću nedjelju došašća imali priliku čuti prozivku imena novih kandidata za primanje sakramenta sv. Potvrde koje je župskoj zajednici predstavila koordinatorica župske kateheze Maja Ljubić. Novi kandidati su se radosno odazvali te spremno rekli EVO ME. Vjerujemo u taj njihov 'evo me' i molimo Gospodina da čitavi život imaju odlučnosti odgovarati na Kristov poziv sa svojim 'EVO ME' kao danas – rekao je župnik u svojoj propovijedi. Na to isto pozvao je i sve prisutne vjernike. Jer sa odlučnim odazivom na Kristov poziv neće nikada dopustiti da se ugasi BETLEHEMSKO SVIJETLO u srcu i životu Kristovih vjernika. Naime, Odred izviđača Kamengrad i ove godine su nam donijeli Betlehemsko svijetlo u našu župu pa je župnik poželio da ovo Isusovo Svijetlo ne ugasne prestankom božnićnih blagdana. To želimo i mi našim kandidatima za krizmu, da se što kvalitetnije pripreme za taj veliki duhovski događaj u njihovim životima. Molimo stoga za 34 naših kandidata za primanje sakramenta sv. Krizme.

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.