TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. lipnja, bl. Dj. Marija Majka Crkve
19.00 MISA na Lenišću 1. † MARIJA, IVAN, ANKA JADANIĆ, ANA I FRANJO ŠVABEK, MARTIN BENOTIĆ, 2. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE POBOŽNOST BL. ALOJZIJU STEPINCU NAKANA ZA DUHOVNU I MATERIJALNU OBNOVU NAŠE ŽUPE

UTORAK 11. lipnja Sv. Barnaba
19.00 MISA na Lenišću 1. ZA SRETAN USPJEH DJECE U ŠKOLI 2. † MARIJA I VINKO VULJAK

SRIJEDA 12. lipnja
19.00 MISA na Lenišću, 1. † OB. POTROŠKO I ELIZABETA LEDINSKI
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA – ZAVRŠNA ZA OVU PASTORALNU GODINU

ČETVRTAK 13. lipnja, Sv. Antun Padovanski (ZAŠTITNIK ŽUPE SV. ANTUNA,
KOPRIVNICA)
18.00 MISA na Lenišću 1. † JOZO I JELA LUKIĆ, RUŽICA GARŠIĆ, DUŠE U ČISTILIŠTU
19.00 MISA U HEREŠINU – 1. DAN TRODNEVNICE

PETA 14. lipnja
7.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE
7.30 MISA na Lenišću 1. NA ČAST MB BISTRIČKOJ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA U HEREŠINU – 2. DAN TRODNEVNICE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE u herešinu

SUBOTA 15. lipnja
7.30 MISA na Lenišću 1. NA NAKANU
15.00 KRST: TEO KOKOT, VIKTOR VADLA, ANDREJ PANIĆ
19.00 MISA U HEREŠINU – 3. DAN TRODNEVNICE

NEDELJA 16. lipnja, PRESVETO TROJSTVO
8.00 MISA na Lenišću 1. PRO POPULO 2. † ANDRIJA BREGOVIĆ I DANICA LONČAR
10.00 PROCESIJA u Herešin s Lenišća
11.00 MISA HEREŠINU



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Sastanak animatora i nova animatorska križaljka
Ponedjeljak, 19 Kolovoz 2013 14:41

6. srpnja 2013. održan je sastanak animatora naše župe sa župnikom kako bismo polako pripremili teren za nadolazeću pastoralnu godinu. U samom početku, nakon molitve, uvodni nagovor je održao vlč. Krunoslav Pačalat na temu „Animator i evangelizacija“.

U tom nagovoru nam je posvijestio da je evangelizacija, odnosno naviještanje riječju i djelom poruke Isusa Krista, glavna kršćanska misija i poslanje svih kršćana, a za nas animatore je iznimno bitna ona neizravna strana – naviještanje kroz izmijenjeni stil kršćanskog života. Nakon toga nas je župnik potaknuo da svaka od animatorica sama za sebe razmisli koja je najbitnija stvar za evangelizaciju pa smo tako zaključili da je potrebno da se mi sami najprije oduševimo za Krista. Zatim smo promišljali koliko smo sami zahvaćeni evangelizacijom i želimo li biti Isusovi evangelizatori. U donošenju osobnog zaključka pomogla nam je Božja Riječ koja govori: „Jao meni ako ne propovijedam evanđelje!“ (1 Kor 9, 16) U drugom dijelu sastanka je uslijedila animatorska „rošada“, odnosno izmijena funkcija dosadašnjih animatora. Tko je dobio koju zadaću, pročitajte u nastavku.

• koordinatorica animatora: Diana Hunjadi

• zamjenik koordinatorice animatora: Sanda Lovković

• animatorica ministranata: Anja Novak

• pomoćnice animatorice ministranata: Petra Teklić i Klara Sabolić

• animatorica župne kateheze: Sanda Lovković

• animatorica srednjoškolaca: Mateja Potroško

• glavna animatorica krizmanika: Iva Matotan

• animatorica zbora mladih: Diana Hunjadi

• animatorica dječjeg zbora: Nikolina Jušić

• animatorica dječjih lektora: Karla Potroško

• animatorica dječjeg oratorija za 2. razred: Ana Radmanić

• animatorica dječjeg oratorija za predškolsku dob i 1. razred: Mirela Globlek

• animatorica ministranata u Herešinu: Nikolina Hlevnjak

• pomoćnica animatorice ministranata u Herešinu: Antonija Žužić

• animatorica lektora u Herešinu: Antonija Žužić

• animatorica župne kateheze u Herešinu: Ana Špernjak

Uslijedio je pozdravni govor nove koordinatorice animatora, Diane Hunjadi, u kojem je potaknula animatorice na odgoj primjerom, jer bez duhovnosti je upitna uspješnost našeg truda, ali i naša vjerodnostojnost. Zaključio je župnik s poticajnim riječima i radošću zbog suradnje koja nam predstoji.

Spremni da se odazovemo na Božji poziv: „Hajdete za mnom, učinit ću vas ribarima ljudi!“ (Mt 4, 19), pozivamo i vas da molite za nas kako bismo što bolje izvršavali zadaće koje su stavljene pred nas te kako bismo što bolje služili upravo vama, vašim mladima i vašoj dječici, Bogu na slavu.

Vama na raspolaganju,

animatorice župe bl. Alojzija Stepinca

 

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.