TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Tribina "Evanđelje na ulice"
Ponedjeljak, 20 Sijecanj 2014 07:24

Pozivamo vas u subotu, 25. siječnja 2014. u 19:30h u Pastoralni centar na Lenišću na tribinu "Evanđelje na ulice", projekt mladih iz udruge Šutka i Azyland (Poljska).

Projekt se temelji na pozivu pape Franje da se Crkva mora otvoriti, da mladi i oni koji se osjećaju spremnima izađu „na ulice“ naviještajući Radosnu vijest. Poljaci iz udruge Azyland će nam preko ove tribine pričati o svojim iskustvima i što su sve dosad učinili za Krista. 

NE ZABORAVITE - Žetva je velika, a radnika malo. Budi i ti dio Božje vojske.  

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.