TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 20. studenoga
7.30 MISA na Lenišću za †
Dragicu Vitez

UT 21. studenoga Prikazanje BDM
19.00 MISA u bolnici za † Katu i Iliju Korčanina
19.45 liturgijska ZAJEDNICA (za čitače i sve vjernike koji se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 22. studenoga Sv. Cecilija
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju Šemnički; okupljanje ZBOROVA
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati u vjeri)

ČE 23. studenoga
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana i Mariju Holjevac
19.45 RODITELJSKI SASTANAK za PRVOPRIČESNIKE

PE 24. studenoga Sv. Andrija Dung-Lac
19.00 MISA na Lenišću za † Matiju, Katarinu i Barbaru Cikač za † Zlatimira Krunića
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SU 25. studenoga Sv. Katarina Aleksandrijska
7.30 MISA na Lenišću za † Petra i Mirka Zglavnika i obitelj
17.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe (vrijedi kao nedjeljna sv. misa)
19.00 Susret mladih (za krizmanike, srednjoškolce, studente i radničku mladež)

NE 26. studenoga 34. kroz g. KRIST KRALJ
8.00 MISA na Lenišću za † Ivana, Adelu i Josipu Lokotar
9.30 MISA u Herešinu (malo proštenje)
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih; KRŠTENJE: Mihael Koštarić (Misno slavlje i krštenje predvodi varaždinski biskup, msgr. JOSIP
MRZLJAK)
18.00 Otvorenje izložbe “OBIČAJI I TRADICIJA” Anđelka Brkića



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Proslavljena prva pričest
Srijeda, 17 Svibanj 2017 11:55

Svečani i radosni dan u našoj župi bio je ove nedjelje, 14. svibnja 2017. godine, kada je k stolu Gospodnjem pristupilo tridesetčetvero djece. Oni su se intenzivno od jeseni pripremali za taj važan dan, usvojili su određena znanja iz vjere te su se po prvi puta ispovjedili i tako pristupili k euharistijskom stolu primivši po prvi puta svetu pričest.

 

 

 

 

 

 

 

Prvopričesnike su pripremali vjeroučiteljica Mihaela Petersdorefer Ramaj i vlč. Ivica. Zahvaljujemo roditeljima, obitelji i kumovima prvopričesnika na njihovoj suradnji, susretljivosti i želji da njihova djeca rastu u vjeri. Ovo su imena naših ovogodišnjih prvopričesnika:

 

1. Helena Betlehem

2. Ines Betlehem

3. Luka Brunec

4. David Ferenčević

5. Hana Ferenčić

6. David Galinec

7. Lana Gašparić

8. Patricija Glavnik

9. Dino Ivančić

10. Leoni Jelčić

11. Petar Jug

12. Rozalija Kokša

13. Lorena Kolar

14. Matija Kolarić

15. Ema Koškanac

16. Borna Majdak

17. Filip Marković

18. Ema Mihac

19. Gabriel Mijatović

20. Nika Mijatović

21. Filip Požgaj

22. Anamarija Prlog

23. Erika Prlog

24. Dunja Prosenjak

25. Lana Smrečki

26. Luka Sremec

27. Jacinta Špernjak

28. Lana Tehterle

29. Filip Tokić

30. Marko Topalović

31. Tara Vrabec

32. Magdalena Zovko

33. Adam Žgela

34.Patrik Tulek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.