TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PO 23. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Miju Kneževića i Željku Veg
19.30 SASTANAK MISIJSKE ZAJEDNICE

UT 24. listopada
19.00 MISA u bolnici za † Draženu Jan čevec, Josipa i Katarinu Jagušić
19.30 LITURGIJSKA zajednica (za čitače i sve vjernike koji
se žele bolje pripremiti za nedjeljna i blagdanska slavlja)

SR 25. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Stanka i Ružicu Grčić
19.30 Molitvena zajednica (za sve koji zajedničkom molitvom žele slaviti Boga i jačati se u vjeri)
19.30 Sastanak pastoralnog vijeća

ČE 26. listopada
19.00 MISA na Lenišću za † Ivana Kerečina

PE 27. listopada
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću za † Željka , Andriju , Pavicu Gal; Milku Gospočić
19.30 euharistijsko klanjanje

SU 28. listopada SV. ŠIMUN I JUDA TADEJ
7.30 MISA na Lenišću za † Antu Paradžika

NE 29. listopada 30. kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Tereziju Matijević
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih
KRŠTENJE: Matea Markušić



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Proslavljena prva pričest
Srijeda, 17 Svibanj 2017 11:55

Svečani i radosni dan u našoj župi bio je ove nedjelje, 14. svibnja 2017. godine, kada je k stolu Gospodnjem pristupilo tridesetčetvero djece. Oni su se intenzivno od jeseni pripremali za taj važan dan, usvojili su određena znanja iz vjere te su se po prvi puta ispovjedili i tako pristupili k euharistijskom stolu primivši po prvi puta svetu pričest.

 

 

 

 

 

 

 

Prvopričesnike su pripremali vjeroučiteljica Mihaela Petersdorefer Ramaj i vlč. Ivica. Zahvaljujemo roditeljima, obitelji i kumovima prvopričesnika na njihovoj suradnji, susretljivosti i želji da njihova djeca rastu u vjeri. Ovo su imena naših ovogodišnjih prvopričesnika:

 

1. Helena Betlehem

2. Ines Betlehem

3. Luka Brunec

4. David Ferenčević

5. Hana Ferenčić

6. David Galinec

7. Lana Gašparić

8. Patricija Glavnik

9. Dino Ivančić

10. Leoni Jelčić

11. Petar Jug

12. Rozalija Kokša

13. Lorena Kolar

14. Matija Kolarić

15. Ema Koškanac

16. Borna Majdak

17. Filip Marković

18. Ema Mihac

19. Gabriel Mijatović

20. Nika Mijatović

21. Filip Požgaj

22. Anamarija Prlog

23. Erika Prlog

24. Dunja Prosenjak

25. Lana Smrečki

26. Luka Sremec

27. Jacinta Špernjak

28. Lana Tehterle

29. Filip Tokić

30. Marko Topalović

31. Tara Vrabec

32. Magdalena Zovko

33. Adam Žgela

34.Patrik Tulek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.