TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 20. rujna Sv. Andrija Kim Taegon
7.00 MISA na Lenišću ZAHVALA BOGU

UTORAK 21. rujna sv. Matej, apostol i evanđelist
7.00 MISA na Lenišću † MARIJAN TOT (GOD.)
18.00 MISA u sv. Florijanu Završetak JERIHONSKOG BDIJENJA

SRIJEDA 22. rujna
19.00 MISA na Lenišću † MIRICA SAMBOL

ČETVRTAK 23. rujna Sv. Pio iz Pietrelcine
19.00 MISA na Lenišću ZAHVALA ZA PRIMJENE MILOSTI

PETAK 24. rujna
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19.00 MISA na Lenišću ZA ŽIVOT
19.30 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 25. rujna
16.30 VJENČANJE I MISA: KOVAČ – HALUSEK
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † FRANJO I ANĐA MARKOVIĆ

NEDELJA 26. rujna 26. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † STJEPAN, MARIJA I GRGUR ŠUMANDL
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † KATARINA, MIRKO I ZLATKO HERCIGONJA; MARIJA RIŽNER
11.00 MISA na Lenišću PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Župni vikar
Srijeda, 28 Kolovoz 2019 08:37

župni vikar:

Dario Levanić rođen 16. srpnja 1994. godine u Đakovu. Dolazi iz župe sv. Mihaela ark. iz Sračinca.

„Duhovni poziv osjetio sam još u petome razredu koji se u meni razvijao sve do završetka osmoga razreda kada sam donio konačnu odluku. Nakon Osnovne škole upisao sam Klasičnu gimnaziju na Šalati u Zagrebu kao sjemeništarac. Po završetku Srednje škole svoj put prema svećeništvu nastavio sam na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Nakon devet godina formacije za svećeničko zvanje svojom slobodnom odlukom izrazio sam želju biskupu Varaždinskom mons. Josipu Mrzljaku da me postavi u sveti red đakonata i prezbiterata. Đakonsku službu vršio sam u župi sv. Jurja na Bregu u Međimurju. Vjerujem da će me i dalje Bog voditi na mojemu putu kroz suradnju sa svim župljanima župe blaženog Alojzija Stepinca u Koprivnici i župnikom vlč. Davorom Šumandlom. Zahvalan sam Bogu na daru poziva i prilike što u vašoj župi mogu započeti svoje prve svećeničke korake. Preporučam se u molitve i isto tako uzvraćam. Svako dobro i Božji blagoslov!"

Vaš kapelan, Dario

 

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.