TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK,12. studenoga, Sv. Jozafat
19.00 MISA na Lenišću: 1. † VERA VAĐON 2. † MARIJA JADANIĆ, IVAN, ANKA I MARTIN BEHOTIĆ, FRANJO I ANA ŠVABEK

UTORAK, 13. studenoga
19.00 MISA na Lenišću: † IVAN VUGRINEC, ANA I BLAŽ OREŠKI, BLANKA I STJEPAN, HOJSAK, MARIJA I DRAGUTIN BEBEK
19.00 MISA u bolnici: na nakane djelatnika bolnice
19.45 Liturgijska zajednica
19.45 Susret HKDMST

SRIJEDA, 14. studenoga, Sv. Nikola Tavelić
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN ŠKORJANEC, EVA, MIJO I NADA CAR 2. † MARTIN BUŠIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK, 15. studenoga, sv. Albert Veliki
19.00 MISA na Lenišću: 1. † ANĐELKA DERGEZ, 2. † ROD. ŠIKIĆ I BRAĆU
19.45 SUSRET MLADIH

PETAK, 16. studenoga Sv. Margareta Škotska
11.00 Sv. Antun – Koprivnica: Godišnje župno klanjanje
19.00 MISA na Lenišću: 1. † MARIJAN JURČIĆ 2. † LUKA ZETOVIĆ
19.45 CJELONOĆNO EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA, 17. studenoga, Sv. Elizabeta Ugarska
7.30 MISA na Lenišću: † DRAGICA PUNČIKAR
9.00 SUSRET MINISTRANATA
10.00 MISA u Domu za starije nemoćne osobe

NEDJELJA, 18. studenoga, 33. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću: † ALOJZ I JOSIP PANIĆ
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih;
Procesija i molitva : Dan sjećanja na žrtve Vukovara i Škabrnje



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Događaji u našoj župi
Ponedjeljak, 09 Travanj 2018 13:44
U razdoblju od 6. siječnja do 25. ožujka 2018. bilo je mnogih lijepih, radosnih i blagoslovljenih trenutaka i događaja. Ovdje izdvajamo najvažnije:

 

• 13. siječnja 2018. – blagoslov Pastoralnog centra

 

 

• 27. siječnja 2018. – krštenje Jakova Lončara i obnova bračnih zavjeta povodom 50. godišnjice braka bračnog para Sinjeri

 

• 28. siječnja 2018. – otvorenje izložbe Križevačkog likovnog kruga pod nazivom "Blaženom Alojziju na dar"

 

• 1. do 9. veljače 2018. – devetnica uoči Stepinčeva

 

 

• 10. veljače 2018. – svečana proslava Stepinčeva

 

• 12. veljače 2018. – obilježen Dan bolesnika i blagdan Gospe Lurdske u bolničkoj kapeli

 

• 14. veljače 2018. – početak korizme i molitvene inicijative "40 dana za život"

 

• 17. veljače 2018. – krštenje Emanuela i Viktorije Krajnović

 

 

• 25. veljače 2018. – predstavljanje prvopričesnika župnoj zajednici

 

• 4. ožujka 2018. – predstavljanje krizmanika župnoj zajednici

 

• 10. ožujka 2018. – održan je dekanatski susret za mlade u župi sv. Leopolda na kojem je sudjelovalo desetak mladih iz naše župe

 

• 11. ožujka 2018. – hodočašće župljana u župu Kozarevac na 7. pješački križni put

 

• 13. ožujka 2018. – relikvija sv. Ivana Pavla II. boravila u našoj župi; održana pobožnost od 17 do 19 sati u bolničkoj kapeli

 

• 16. – 18. ožujka 2018. – trodnevnica sv. Josipu u Domu za starije i nemoćne; svete Mise predvodili: biskup msgr. Josip Mrzljak, župnik vlč. Davor Šumandl, vlč. Branko Švogor

 

• 17. – 18. ožujka 2018. – dvoje mladih iz naše župe, zajedno sa đakonom, sudjelovali na 18. Križnom putu mladih Varaždinske biskupije (Mađarevo – Ljubešćica – Biškupec)

 

 

• 18. ožujka 2018. – održana korizmena akcija misijske zajednice; otvorenje izložbe Pere Topljaka Petrine "Podravina u srcu, tradicija u duši"

 

• 19. ožujka 2018. – svečano proslavljeno Josipovo u kapeli Doma; svetu Misu u 11 sati predvodio vlč. Igor Radašić, župnik u Kuzmincu i Imbriovcu

 

• 20. ožujka 2018. – prvopričesnici sudjelovali u radionici misijske zajednice

 

• 24. ožujka 2018. – u našoj župi održana korizmeno-uskrsna ispovijed

 

 

• 25. ožujka 2018. – održan Križni put po našoj župi

 

 

 

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.