TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 7. listopada, BDM od Krunice
19:00 MISA na Lenišću 1. † IGNAC, ROZALIJA I NIKOLA HORVAT 2. NA NAKANU
18:00 GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U REKI

UTORAK 8. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † FRANJO POBI 2. NA NAKANU

SRIJEDA 9. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 10. listopada
19:00 MISA na Lenišću 1. ZA SVE DOBROČINITELJE ŽUPE 2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII.
19:00 MISA na Lenišću 1. † JELICA VRATARIĆ, KATICA RAJIĆ, FRANJO PAŠA
2. (NAKANA SLOBODNA)
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 12. listopada
7:30 MISA na Lenišću 1. † VERA VAĐON
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11:30 KRST: LUKA ČIKOVIĆ
14:00 MISA I KRST: KARLA TIŠLJARIĆ

NEDELJA 13. listopada, Dan zahvale za Božja dobročinstva
8:00 MISA na Lenišću, 1. † MARIJA I NIKOLA FRANJO
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Zaziv duha svetoga
Petak, 04 Listopad 2019 10:44

22. rujna 2019. godine, na 25. nedjelju kroz godinu, tijekom župne mise u 11.00 sati, održan je zaziv Duha Svetoga za novu školsku i pastoralnu godinu.

U svečanom raspoloženju, uz prisutnost brojnih učenika i studenata, njihovih roditelja, vjeroučitelja, odgajatelja, učitelja, profesora i ravnatelja, u misno slavlje uveo nas je kapelan Dario Levanić. Misao evanđelja „Ne možete služiti Bogu i bogatstvu“, na vrlo slikovit način i kroz bliske primjere, nazočnim vjernicima približio je župnik Davor Šumandl. Najmlađima je pak poručio da u najmanjem budu vjerni te da se predano posvete svakom sadašnjem trenutku, svakom danu te da u planiranje svojih ciljeva uključe Božju pomoć i milost, jer, iako smo mi upravitelji, On je Gospodar naših života. Nakon propovijedi uslijedila je molitva vjernika u kojoj smo zazvali milost Gospodina za sve izazove u novoj školskoj godini. Upriličen je i svečaniji prinos darova prilikom zaziva Duha Svetoga za novu vjeronaučnu i školsku godinu. Nakon prinesenih darova sveta je misa nastavljena u zajedništvu svih okupljenih vjernika. Misno slavlje uveličali su brojni ministranti, mali i veliki poslužitelji oltara, čitači Božje riječi i svirači koji su pjesmu okupljenih vjernika pratili gitarom, tamburicom i klavijaturama. U novu školsku i pastoralnu godinu krenuli smo poneseni završnom pjesmom „Odlučio sam slijediti Krista“. Svim našim učenicima i studentima i njihovim roditeljima te odgojno obrazovnim djelatnicima želimo da njihova nastojanja budu blagoslovljena te da radosno grade, učvršćuju i žive svoju vjeru.

 

Renata Blažinec 

 

 

 

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.