TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 28. rujna Sv. Vjenceslav; Sv. Lovro Ruiz i dr.
19.00 MISA na Lenišću 1. † Lucija Višić i obitelj 2. † Slavko Sever

UTORAK 29. rujna SV. MIHAEL, GABRIJEL I RAFAEL
19.00 MISA na Lenišću 1. † Jelka Dvorski 2. † Ivan i Cecilija Lončar

SRIJEDA 30. rujna Sv. Jeronim
11.30 KRST: Patrik Horvat
19.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Kerečin 2. † Mihovil Tušek
19.45 proba zbora

ČETVRTAK 1. listopada Sv. Terezija od Djeteta Isusa
19.00 MISA na Lenišću 1. † Božidar 2. U Zahvalu
19.45 molitvena zajednica

PETAK 2. listopada Prvi petak Sveti Anđeli Čuvari
17.00 euharistijsko klanjanje
17.30 Sveta ispovijed
19.00 MISA na Lenišću 1. † Josip, Franjo, Mijo i Marija Hontić i obitelj Đukin 2. † Luka Zetović
Prva subota

SUBOTA 3. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. u zahvalu 2. † Miroslav Tkalec i Vesna Poznanović

NEDELJA 4. listopada 27. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću 1. † Božidar Matunci i Natalija Pucan
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću – đačka
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Hrvatsko katoličko društvo medicinskih sestara i tehničara
Filter Naslova     Prikaži # 
# Naslov
1 Poziv na Euharistiju i predavanje povodom spomendana Bl. Majke Terezije
2 Poziv članovima HKDMST-a na skupštinu ogranka Koprivnica
3 Poziv članovima HKDMST-a na kongres : Život u krilu zdrave obitelji
4 Članovi HKDMST proslavili svoju zaštitnicu
5 Poziv članovima HKDMST-a na Svetu misu povodom spomendana Bl. Majke Terezije iz Kalkute
6 Nova duhovna obnova katoličkih medicinskih sestara i tehničara
7 Poziv članovima HKDMST-a na duhovnu obnovu
8 Katoličke medicinske sestre i tehničari Hrvatske hodočastili u Rijeku i Trsat
9 Katoličke medicinske sestre održale susret kroz predavanje
10 Katoličke medicinske sestre i tehničari ogranka Koprivnica u Vinkovcima
11 Poziv članovima HKDMST-a
12 Poziv na godišnju skupštinu HKDMST-a Koprivnica
13 Održane duhovne vježbe za HKLD i HKDMST, podružnica Koprivnica
14 Katoličke medicinske sestre svečano proslavile svoju zaštitnicu
15 Poziv na Simpozij
 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.