TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

NEDELJA 16. rujna, 24. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Đuru Jaklina
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa
mladih krst: Mila i Tia Đorđević, Lea Lukanec

PONEDJELJAK 17. rujna

UTORAK 18. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Vladu Olejnika , ob. Tašner i Slivar
19.45 LITURGIJSKA ZAJEDNICA

SRIJEDA 19. rujna
19.00 MISA na Lenišću za † Anđelku Dergez, Zoru Palaić i Slađanu Živičnjak
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 20. rujna, Sv. Andrija Kim Taegon
19.00 MISA na Lenišću za † Anicu i Slavka Antolić, Katicu i Stjepana Pošta

PETAK 21. rujna SV. MATEJ, apostol i ev.
18.00 EUHARISTIJSKO KLANJANJE za život
19.00 MISA na Lenišću za nerođene i nakane inicijative 40 dana za život
20.00 TRIBINA "NJEGOVE NAS RANE ISCIJELIŠE"

SUBOTA 22. rujna, Liturgija kvatri
7.30 MISA na Lenišću za † MARIJANA TOTHA
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.00 KRST: LEA RAMAJ, GRETA SLADOLJEV

NEDELJA 23. rujna, 25. nedjelja kroz godinu
8.00 MISA na Lenišću za † Zoru i Mirka Špoljarića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Dječji oratorij
Dječji oratorij
Petak, 31 Listopad 2014 09:04

Pastoralna godina 2015./2016. - Godina mladih 

 

Godišnji plan kateheza za dječji oratorij (1. i 2. razred)  preuzmi

 

Pripreme za katahetske susrete: 

1. susret: Uvodni susret

2. susret: Isus, prijatelj malenih  preuzmi

 

Pastoralna godina 2014./2015. - Godina župnih suradnika

Godišnji plan kateheze za 2. razred - preuzmi 

 

Pripreme za katehetske susrete 1. razreda:

1. susret - Uvodni susret

2. susret - Susrećem i upoznajem prijatelje - preuzmi 

3. susret - I ja imam svoj "duh" - preuzmi

4. susret - Povjerena mi je zemlja - preuzmi 

6. susret - Voda je izvor života - preuzmi  

 

Pripreme za katehetske susrete 2. razreda:

1. susret - Uvodni susret

2. susret - Tajna moje vjere - preuzmi

3. susret - Očeva stvaralačka snaga - preuzmi 

4. susret - Neposlušnost anđela - preuzmi 

5. susret - Svi Sveti - preuzmi

6. susret - Otac nebeski nam želi darovati svog Sina - preuzmi 

7. susret -  Bogu pripada svaki čovjek - preuzmi 

8. susret - Isusovo hodočašće -  preuzmi

9. susret - Priprema za došašće - preuzmi 

10. susret - Deset gubavaca i sveti Nikola - preuzmi 

11. susret - Opsjednuti padavičar i farizej carinik - preuzmi 

12. susret - Ponavljanje naučenog i igra 

13. susret - Blagdani u mjesecu prosincu i siječnju -  preuzmi 

14. susret - Isus ljubi čovjeka služeći -  preuzmi

14. susret - Korizma - preuzmi 

15. susret - Isus umire za sve ljude - preuzmi 

 


Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.