TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † obitelj Benotić, Kuti, Švabek, Lončarić, Jadanić 2. † Barica Pintarić

UTORAK 12. ožujka
18:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Šumiga, Jakupek Milka 2. † Jelka Ljubić, Tomislav Štabi
19:00 ZBOR

SRIJEDA 13. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Margareta i Ivan Tišljarić 2. † Boris Štrkalj, Boris Đorđević
19:45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 14. ožujka
19:00 MISA na Lenišću 1. † Stjepan Sabolić, Barbara Cimbrišak 2. † Ivica Milek, obitelj Milek i Vugrinec
19:45 ZBOR

PETAK 15. ožujka
18:15 križni put na Lenišću
19:00 MISA na Lenišću 1. † Luka Bijač 2. † obitelj Šturbek
19:45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 16. ožujka, Liturgija kvatri
7:30 MISA na Lenišću 1. † Ivan Gložinić
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 1. dan trodnevnice

NEDELJA 17. ožujka, 2. korizmena
8:00 MISA na Lenišću, † Josip i Ana Grobenski
9:30 MISA u Herešinu
10:30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe – 2. dan trodnevnice
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Dječji oratorij
Dječji oratorij
Petak, 31 Listopad 2014 09:04

Pastoralna godina 2015./2016. - Godina mladih 

 

Godišnji plan kateheza za dječji oratorij (1. i 2. razred)  preuzmi

 

Pripreme za katahetske susrete: 

1. susret: Uvodni susret

2. susret: Isus, prijatelj malenih  preuzmi

 

Pastoralna godina 2014./2015. - Godina župnih suradnika

Godišnji plan kateheze za 2. razred - preuzmi 

 

Pripreme za katehetske susrete 1. razreda:

1. susret - Uvodni susret

2. susret - Susrećem i upoznajem prijatelje - preuzmi 

3. susret - I ja imam svoj "duh" - preuzmi

4. susret - Povjerena mi je zemlja - preuzmi 

6. susret - Voda je izvor života - preuzmi  

 

Pripreme za katehetske susrete 2. razreda:

1. susret - Uvodni susret

2. susret - Tajna moje vjere - preuzmi

3. susret - Očeva stvaralačka snaga - preuzmi 

4. susret - Neposlušnost anđela - preuzmi 

5. susret - Svi Sveti - preuzmi

6. susret - Otac nebeski nam želi darovati svog Sina - preuzmi 

7. susret -  Bogu pripada svaki čovjek - preuzmi 

8. susret - Isusovo hodočašće -  preuzmi

9. susret - Priprema za došašće - preuzmi 

10. susret - Deset gubavaca i sveti Nikola - preuzmi 

11. susret - Opsjednuti padavičar i farizej carinik - preuzmi 

12. susret - Ponavljanje naučenog i igra 

13. susret - Blagdani u mjesecu prosincu i siječnju -  preuzmi 

14. susret - Isus ljubi čovjeka služeći -  preuzmi

14. susret - Korizma - preuzmi 

15. susret - Isus umire za sve ljude - preuzmi 

 


Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.