TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 13. svibnja, BDM Fatimska
19:00 MISA na Lenišću, 1. † Damir Kos 2. † Vjekoslav Topolko
19:45 krizmanici

UTORAK 14. svibnja, Sv. Matija, apostol
19:00 MISA na Lenišću, 1. na čast BDM i za duše u čistilištu 2. (nakana slobodna)
19:45 zbor

SRIJEDA 15. svibnja, 1. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Robert Kukec 2. (nakana slobodna)
19:45 molitvena zajednica
19:45 ispovijed krizmanika, roditelja, kumova i članova obitelji

ČETVRTAK 16. svibnja, 2. dan trodnevnice uoči svete potvrde
19:00 MISA na Lenišću 1. † Antun Dežić 2. † Božica Šatrak

PETAK 17. svibnja, 3. dan trodnevnice uoči svete potvrde
10:00 MISA u Domu za starije
19:00 MISA na Lenišću 1. † Milka Horvat 2. (nakana slobodna)
19:45 euharistijsko klanjanje – posveta krizmanika Presvetom Srcu Isusovom

SUBOTA 18. svibnja
7:30 MISA na Lenišću, 1. † Anka Bodor
10:00 MISA na Lenišću - Sveta potvrda, mons. Mario Kopjar

NEDELJA 19. svibnja, 5. uskrsna
8:00 MISA na Lenišću 1. † Krsto i Đuka Marković, Jozo i Ivka Mikulić
9:30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
6. razred
6. razred
Petak, 31 Listopad 2014 09:11

Pastoralna godina 2015./2016. - Godina mladih

 

Godišnji plan kateheza za 6. razred  preuzmi

 

Pripreme za katehetske susrete: 

1. susret: Pozvani smo ići zajedno  preuzm

 

Pastoralna godina 2014./2015. - Godina župnih suradnika 

 

Godišnji plan kateheze za 6. razred - preuzmi

 

Pripreme za katehetske susrete:

2. susret - Prihvaćam se i prihvaćen sam -  preuzmi

10. susret - Prolazitei zemljom čineći dobro - preuzmi 

 

 

 


Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.