TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 15. listopada, Sv. Terezija Avilska
19.00 MISA na Lenišću za †Katarinu Ivančan
11.00 KLANJANJE: Koprivnivca – Sv. Leopold Mandić

UTORAK 16. listopada, Sv. Margareta M. Alacoque
19.00 MISA na Lenišću za † Matu Petija i roditelje

SRIJEDA 17. listopada, Sv. Ignacije Antiohijski
19.00 MISA na Lenišću za † Alojza i Josipa i rod . Pamić i Šestak
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 18. listopada, sv . Luka Evanđelist
19.00 MISA na Lenišću za † Mariju , Ivana , Anku Jadanić , Martina Benotić , Franju i Anu Švabek

PETAK 19. listopada
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću za † Vladimira i Anu Vujević
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 20. listopada
7.30 MISA na Lenišću za † Ivana i Aleksandra Totha

NEDELJA 21. listopada 29. nedjelja k.g.
8.00 MISA na Lenišću za † Danicu i Franju Sekovića
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću, župna, obiteljska i misa mladih
MISIJSKA NEDJELJA



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Festival Stepinčeve note
Program Festivala Stepinčeve note!
Subota, 02 Veljaca 2013 14:18

U župi Blaženog Alojzija Stepinca u Koprivnici, po deseti puta se održavaju „Stepinčeve note“, festival duhovne glazbe koncertnog tipa i pozivnog karaktera. Ovogodišnje, jubilarno deseto izdanje festivala trajati će četiri dana a održava se kroz dva vikenda, drugog i trećeg te devetog i desetog veljače.

 

 
Međunarodni natječaj za nove skladbe za sve vrste zborova povodom Stepinčeva 2013.
Utorak, 28 Kolovoz 2012 21:43
Župa Blaženog Alojzija Stepinca, Koprivnica i Hrvatska udruga zborovođa objavljuju Međunarodni natječaj za nove skladbe za sve vrste zborova povodom Stepinčeva 2013. i Festivala Stepinčeve note.

Skladbe napisane za sve kategorije zborova (dječji, djevojački, ženski, muški, mješoviti zbor ili klapu) trebaju biti:

 
Nagrađene skladbe s Međunarodnog natječaja za nove skladbe Stepinčeve note 2012.
Utorak, 28 Kolovoz 2012 21:19

Župa Blaženog Alojzija Stepinca, Koprivnica i Hrvatska udruga zborovođa objavljuju Rezultate Međunarodnog natječaja za nove skladbe za sve vrste zborova povodom Stepinčeva 2012. i Festivala Stepinčeve note.

Ocjenjivački odbor u sastavu Branko Starc, Vlado Sunko i Branko Okmaca između pristiglih skladbi odabrao je 1., 2. i 3. mjesto te donio slijedeće rezultate:

 
Pogledajte video prve i druge večeri Festivala Stepinčeve note 2012.
Nedjelja, 12 Veljaca 2012 23:23

Festival Stepinčeve note 2012. - večer duhovne šansone "CRO SACRO" scene - video

Festival Stepinčeve note 2012. - večer klasične duhovne glazbe - video

 
Održana druga večer Festivala Stepinčeve note 2011.
Cetvrtak, 09 Veljaca 2012 23:01

U nedjelju, 5. veljače 2012. u 18 sati u prostorima našeg Pastoralnog centra održana je druga večer Festivala „Stepinčeve note“ nazvanom - Večer klasične duhovne glazbe koja je okupila gotovo 400 pjevača u radosno zajedništvo koji su svojom pjesmom slavili Gospodina te promicali lik i djelo našeg zaštitnika blaženog Alojzija Stepinca.

 
Održana prva večer Festivala Stepinčeve note 2012.
Cetvrtak, 09 Veljaca 2012 13:01

Usprkos snijegu i skoro nemogućim uvjetima prva večer ovogodišnjih Stepinčevih nota još dugo će ostati u srcima svim Koprivčancima koji su se ohrabrili izaći iz svojih domova i doći u pastoralni centar na devete Stepinčeve note. Uvod sam za sebe puno govori.

 
<< Početak < « 1 2 3 » > Kraj >>

Stranica 2 od 3

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.