TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
HKLD


HLZ i HKLD: Pozivamo vas na predavanje Snovi - naši pomagači
Petak, 29 Lipanj 2012 21:52

HRVATSKI LIJEČNIČKI ZBOR PODRUŽNICA KOPRIVNICA

HRVATSKO KATOLIČKO LIJEČNIČKO DRUŠTVO PODRUŽNICA KOPRIVNICA

Poštovane kolegice i kolege! Pozivamo vas na sastanak koji će se održati u 4. srpnja (srijeda) 2012. g. u 19:00 sati u Edukacijskom centru Opće bolnice Koprivnica, a na kojem će naša poštovana kolegica : Prim. mr. sci. Tereza Salajpal, dr. med. neuropsihijatar održati predavanje SNOVI – NAŠI POMAGAČI.

 
Održano predavanje o palijativi
Ponedjeljak, 04 Lipanj 2012 21:29

Dana 23. svibnja koprivničke podružnice Hrvatskog katoličkog liječničkog društva i Hrvatskog katoličkog društva medicinskih sestara i tehničara u suradnji sa HLZ-om organizirale su zanimljivo predavanje na temu: Palijativna medicina u koprivničko-križevačkoj županiji. Predavanje je bilo otvorenog tipa tako da su se liječnicima, sestrama i tehničarima pridružili i brojni zainteresirani građani i to u Pastoralnom centru Bl.Alojzija Stepinca.

 
Donacija knjiga HKLD-u dr. Milivoja Kovačića
Ponedjeljak, 28 Svibanj 2012 14:09

Uvaženi koprivnički umirovljeni liječnik, publicist i humanist dr. Milivoj Kovačić, jedan je od osnivača HKLD-a te prvi i počasni predsjednik koprivničke podružnice. Uz brojna priznanja i nagrade koje je tijekom života primio, 2005. godine izabran je za začasnog člana Hrvatskog liječničkog zbora, a 2011. g. povodom 20 godina osnutka HKLD-a dobitnik je visokog priznanja - Povelje Društva.

 
Poziv na stručno predavanje o Palijativnoj medicini u Koprivničko-križevačkoj županiji
Utorak, 15 Svibanj 2012 22:37

Pozivamo vas na stručno predavanje: Palijativna medicina u Koprivničko-križevačkoj županiji, 23. svibnja 2012. u 19:30h u Pastoralnom centru Blaženi Alojzije Stepinac u Koprivnici. Predavač je dr. med., spec. anesteziolog Mato Devčić.

Pogledajte poziv na predavanje (pdf)

 document.getElementById("e247bf435FTOHR3T6sr8Z11DU2").style.display = "non

 
Pozivamo vas na promociju pjesama dr. Tereze Salajpal
Ponedjeljak, 16 Travanj 2012 14:07

HRVATSKO KATOLIČKO LIJEČNIČKO DRUŠTVO, Podružnica " Blaženi Alojzije Stepinac" KOPRIVNICA i HRVATSKI LIJEČNIČKI ZBOR, Podružnica KOPRIVNICA

Poštovani,

pozivamo Vas na promociju najnovije zbirke pjesama naše uvažene kolegice prim. mr. sci. TEREZE SALAJPAL, dr. med. TRENUTCI U VJEČNOM SADA 18. travnja (srijeda) u 19:00 sati u koprivničkoj Gradskoj vijećnici.

 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 » > Kraj >>

Stranica 3 od 7

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.