TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Camino Podravina
Utorak, 29 Lipanj 2021 09:37
Camino Podravina Subota i nedjelja, 3. i 4. srpnja 2021 Prvi dan : Ferdinandovac – Podravske Sesvete - Kloštar Podravski – Kalinovac Drugi dan : Kalinovac – Đurđevac - Virje – Molve. )

Nakon Krka i Imotskog Camino nas vodi u Podravinu. U vikendu 3. i 4. srpnja upoznati ćemo dionicu Camina koja prolazi kroz Podravinu, od Ferdinandovca preko Podravskih Sesveta, Kalinovca, Đurđevca, Virja do Molvi. Vaši vodiči: Robert, Nino i Radovan učiniti će sve da Vam ovaj vikend bude nezaboravan. Upoznati ćemo bogatu kulturnu baštinu, običaje, kršćanske korijene ovog dijela Hrvatske. Upoznati ćemo ljude koji žele predstaviti svoj kraj, svoju bogatu povijest, svoju prirodnu baštinu. Zastati ćemo u tišini, molitvi, kontemplaciji. Razmišljati ćemo o aktualnom trenutku kroz kateheze, upoznati kršćanske legende i priče… zastati pred likom Majke Božje u Molvama… Kao i dosad, noćenje je skromno, na podu u vreći za spavanje. Biti će mogućnost tuširanja. Imati ćemo zajedničku večeru u subotu. Kotizacija je 200,00 kuna, a u to ulazi autobus, noćenje i zajednička večera u subotu. Prijave su na e-mail : Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , a nakon prijave dovoljnog broja ljudi za autobus kontaktirati ćemo Vas i poslati detaljan plan puta i način uplate kotizacije. Prijave učinite što prije i neka se prijavljuju samo oni koji stvarno kane ići na ovaj program. Ovaj susret je prvi na dionici Camina koji prolazi Podravinom. Lijepo je biti među onima koji će utirati put onima koji će biti Camino hodočasnici kroz Podravinu u narednom vremenu. Oni koji žele hodati s nama Camino Podravina a ne koriste autobus , kotizaciju plate 70 kuna za noćenje i večeru u subotu. Nedjeljni polazak je ispred crkve u Kalinovcu u 8.30.

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.