TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Vjenčanja
Dva vjenčanja
Srijeda, 31 Srpanj 2013 13:24

Dana 15. lipnja 2013. vjenčali su se VEDRAN PURIĆ i TIHANA OREŠEK. Vjenčani svjedoci su bili Mario Gregurina i Kristina Garaj. Vjenčanju je prisustvovao naš župnik Krunoslav Pačalat. 

 
Vjenčanja u svibnju
Srijeda, 19 Lipanj 2013 13:11

Dana 18. svibnja 2013. vjenčali su se u našoj župi STJEPAN KLJAJIĆ I IVANA DUMENČIĆ. Svjedoci su bili Draženko Kljajić i Maja Blažek. Vjenčao je đakon Nikola Markušić.

 
Vjenčanje Krajačić - Kovačević
Srijeda, 19 Prosinac 2012 22:05

Dana 8. prosinca 2012. vjenčali su se GORDAN KRAJAČIĆ I KRISTINA KOVAČEVIĆ pred svjedocima Mladenom Olovcom i Andrijanom Dolenec Burjan te vlč. Krunoslavom Pačalatom. Mladencima želimo ostvarenje bračnog zajedništva i ljubavi po Božjoj volji.

document.getElementById("9182dbe33691lPcFu3vkb2Hh").style.display = "none";
 
Vjenčali se Danijel Zvonar i Kristina Grobenski
Petak, 30 Studeni 2012 14:26

Dana 5. svibnja 2012. vjenčali su se DANIJEL ZVONAR I KRISTINA GROBENSKI pred svjedocima Danijelom Bermanec i Martinom Sabolić te đakonom vlč. Nikolom Markušićem. Mladencima želimo ostvarenje bračnog zajedništva i ljubavi po Božjoj volji.

document.getElementById("9182dbe3sSwB0C7917w0f").style.display = "none";
 
Dva vjenčanja u župi
Utorak, 04 Rujan 2012 23:16

01. rujna 2012. godine vjenčali su se pred vlč. Krunoslavom Pačalatom, JELENA KIČINBAĆI i IVAN TKALEC. Vjenčani kumovi su Luka Jagušić i Ana Marija Žeželj. Mladencima želimo blagoslovljen i sretan brak.

 
Vjenčanje Buhinjak - Živković
Ponedjeljak, 23 Srpanj 2012 21:20

Dana 07. srpnja 2012. vjenčali su se u našoj župi MATIJA BUHINJAK I MAJA ŽIVKOVIĆ. Svjedoci su bili Mario Ribić i Lana Vađunec. Vjenčanju je prisustvovao vlč. Damir Kovačić.

 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 » > Kraj >>

Stranica 2 od 5

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.