TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 10. svibnja Bl. Ivan Merz
7.00 SV. MISA † MIROSLAV, TOMISLAV I NEVENKA KROG; OB. KROG
19.00 SV. MISA † ILIJA MILOŠEVIĆ I ZVONKO PANDURIĆ

UTORAK 11. svibnja
7.00 SV. MISA † BL. OBITELJI I PRIJATELJA
19.00 SV. MISA † BOŽICA ŠATRAK

SRIJEDA 12. svibnja Sv. Leopold Mandić
7.00 SV. MISA NA NAKANU
19.00 SV. MISA † SLAVKO I BARICA TOPOLKO; DRAGUTIN I JELENA SVETEC; MARIJA VUGROVEČKI; JULIO, JOSIP, IVAN I KLARA PEROŠIĆ

ČETVRTAK 13. svibnja UZAŠAŠĆE GOSPODNJE SPASOVO
17.00 SV. MISA † SLAVKO SEVER I DUŠE U ČISTILIŠTU
17.00 SV. MISA u Herešinu
19.00 SV. MISA 1. † OB. MATIŠA I KRAPINEC 2. ZA SVE MEDICINSKE SESTRE, TEHNIČARE I PRIMALJE

PETAK 14. svibnja SV. MATIJA, apostol
7.00 SV. MISA † ZDENKO ŠIKIĆ
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
11.00 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 SV. MISA NA ČAST KRVI KRISTOVE
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 15. svibnja
7.00 SV. MISA † MARIJA BELOVIĆ I OB. ŠESTAK I PANIĆ
11.00 KRST: ZITA ŠIMUNIĆ KRST: JAN PETRAS
15.00 KRST: LEA TOMAZ
19.00 SV. MISA (NEDJELJNA) † MARTIN I MARIJA VELIČAN; OB. NATIĆ I REMETOVIĆ

NEDELJA 16. svibnja 7. USKRSNA
7.30 SV. MISA na Lenišću † SLAVKO, ZLATKO I DANICA LAUŠ; JURICA, EVICA I JURAJ ŽIVKOVIĆ; CECILIJA I KAREL ROSA; FRANJO I SOFIJA RAKIJAŠIĆ
9.30 SV. MISA u Herešinu
9.30 SV. MISA na Lenišću đačka † ŠTEFO, STJEPAN I ŠTEFICA FIČKO; DRAGA LOPARIĆ
11.00 SV. MISA na Lenišću, obiteljska, dječja i mladih - PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Krštenja
Krštenja u rujnu
Ponedjeljak, 14 Listopad 2013 23:09

Dana 28. rujna 2013. krstio se JAN LOVASIĆ, rođen 21. lipnja 2013. u Koprivnici, od oca Dražena Bačani i majke Ines Bačani, a kum je bio Mario Pintar.

 
Krstili se Mateo i Helena Islamović
Utorak, 17 Rujan 2013 22:14

Dana 24. kolovoza 2013. krstili su se MATEO ISLAMOVIĆ, rođen 21. studenoga 2012. u Mainzu, kuma je Nikolina Galinec, te HELENA ISLAMOVIĆ, rođena 21. srpnja 2010. u Mainzu, kuma je Marija Galinec, od roditelja Jasmina Islamovića i Nevenke r. Mareković. Novokrštenicima želimo sretno i blagoslovljeno djetinjstvo.
 
Krštenje Sladoljev
Ponedjeljak, 19 Kolovoz 2013 14:49

Dana 6. srpnja 2013. krstila se IRMA SLADOLJEV, rođena 14. studenoga 2012., kći DINKA i MARIJE r. Krznarić. Kumovi su bili Sanja Flajs – Vidaković i Zoran Vidaković. Krstio je Krunoslav Pačalat, župnik.
 
Četiri krštenja
Srijeda, 31 Srpanj 2013 13:29

Dana 15. lipnja 2013. krstio se ENIS ORŠUŠ, rođen 11. ožujka 2013. u Koprivnici od roditelja Krune Baloga i Ines Oršuš. Kum je bio Rudolf Oršuš. Krstio je vlč. Krunoslav Pačalat.

 
Krštenja u travnju i svibnju
Srijeda, 19 Lipanj 2013 12:59

Sv. Sakrament Krštenja 18. svibnja 2013. primila je BOSMAN IZABELLA, rođena 10. kolovoza 2012. u Koprivnici, po roditeljima Kristijanu i Emiliji r. Sinjeri. Krsna kuma je Gordana Harmadi. Krstio je Nikola Markušić, đakon.

 
Tri krštenja u župi
Srijeda, 10 Travanj 2013 20:36

Sv. Sakrament Krštenja 06. travnja 2013. primio je PATRIK VEZIJAK, rođen 16. prosinca 2012. u Koprivnici, po roditeljima Karlu Vezijak i Marini Pehar. Krsni kum je Ivan Vargović. Krstio je Nikola Markušić, đakon.

 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 5 od 12

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.