TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. listopada Sv. Ivan XXIII
7.00 MISA na Lenišću † DANICA KOZINA

UTORAK 12. listopada
19.00 MISA na Lenišću † LUCIJA I MILAN VIŠIĆ I OB.; ANA, FRANJO I SLAVKO SEVER I OB.; BLAŽ KNEZ I SIN KNEZ

SRIJEDA 13. listopada
19.00 MISA na Lenišću † KSENIJA ŠESTAK
19.30 PROBA ZBORA

ČETVRTAK 14. listopada Sv. Kalist I.
19.00 MISA na Lenišću † MAJA GALINOVIĆ PALIGAČ
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 15. listopada Sv. Terezija Avilska
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † ANTUN, REGINA, BLAŽ I DAMIR KUZMIĆ
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA DUHOVNA ZVANJA GODIŠNJE ŽUPNO KLANJANJE U ŽUPI SV. LEOPOLDA MANDIĆA

SUBOTA 16. listopada Sv. Margareta M. Alacoque
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † ALOJZ PANIĆ I ROD

NEDELJA 17. listopada 29. nedjelja kroz godinu
7.30 MISA na Lenišću † MIHAEL KIČINBAĆI I OB. KIČINBĆI I BENOTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću đačka † RUŽICA I STANKO GRČIĆ
11.00 MISA na Lenišću, ŽUPNA, OBITELJSKA I MISA MLADIH PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Župni karitas
Vjera bez djela je mrtva vjera
Utorak, 08 Sijecanj 2013 13:44

Svoje adventsko pripremanje za Božić u župi smo i ove godine provodili i kroz karitativno vježbanje u odricanju. Naš vrijedni župski Karitas je imao nekoliko akcija s kojima je želio počastiti za Božić ljude koji su u potrebi. I ove je godine bilo zaista uspješno. Uz to što su se svake nedjelje prikupljale namirnice za kuhinju i higijenu, naš je Karitas dopremio i 5 tona ortopedskih pomagala za potrebne kojima te stvari trebaju.

 
Korizmeno-uskrsni poklon našeg Karitasa svojim dobročiniteljima
Nedjelja, 01 Travanj 2012 22:11

Ove nedjelje, 5. Korizmene, naš župski karitas je priredio svojim dobročiniteljima, našim župljanima, akciju mjerenja tlaka i šećera. Akciju su sproveli u suradnji sa Hrvatskim katoličkim društvom medicinskih sestara i tehničara te liječnika.

 
Šimun Cirenac pomaže Isusu nositi križ
Srijeda, 21 Oujak 2012 22:39

Naš župski karitas provodi korizmenu akciju pod nazivom „Šimun Cirenac pomaže Isusu nositi križa“. Poznato je da su naši vjernici jako aktivni u prikupljanju pomoći ljudima koji su u potrebi. Tako se i ove korizme uspješno provodi korizmena akcija pomoći.

 
Pozivamo vas na humanitarno zabavno druženje
Utorak, 08 Studeni 2011 22:47

Karitas župe Bl. Alojzija Stepinca vas poziva u subotu, 12. 11. 2011. u 19:30h u Pastoralni centar na Lenišću, gdje će se održati humanitarno zabavno druženje uz živu glazbu, izbor najboljega vina, klipića, orehnjače i makovnjače... Sav prihod ide za nabavu drva za ugrožene obitelji.

Svi ste pozvani!

 
Župni karitas
Utorak, 12 Svibanj 2009 14:19

Već više od pet godina u našoj župi djeluje župni karitas čija je svrha pomagati župljanima u potrebi, bilo da je to hrana, bilo odjeća, bilo namještaj ili pomoć u trenucima bolesti, starosti ili osamljenosti. Karitas djeluje na osnovi dobrovoljnog rada i prikupljanja hrane i novčanih sredstava.

 


Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.